Karma Kurumsal

  • Karma, yılların getirdiği deneyim ve birikimi ile, teknolojinin en son gelişmelerini yansıtan Otomotiv, Endüstri, Enerji, Lojistik ve Petro-Kimya sektörlerinde büyük yatırımları olan aynı zamanda malzeme ve ekipman üretimi ve ithalatı yapan köklü, saygın ve yenilikçi bir grubun endüstriyel hizmetler veren şirketidir.
  • Ayrıca teknik destek, servis ve yedek parça temini imkanı sağlayan, merkezi İstanbul’da olmak üzere, çeşitli bölgelerde dağıtım teşkilatları olan uluslararası kimliğe sahip bir kuruluştur.

    Bu çözümler için dünyaca ünlü, CLARK, PRAMAC, LIFTER, TAYLOR, SUNOCO gibi lider markaları bünyesinde bulunduran firmalar ile distributorlük bazında çalışmaktadır.
  • Karma, aynı zamanda Türkiye’nin sayılı büyük uzun dönem forklift ve ekipman kiralama firmalarından biri olup, yurdumuzun önde gelen sanayi kuruluşlarına uzun yıllardır başarı ile hizmet vermektedir.
  • Tüm Bölgelerde yerleşik tam donanımlı yetkili servislerimiz makine ve ekipmanlarımızn tüm bakım hizmetlerini en kısa zamanda ve en ekonomik biçimde başarı ile gerçekleştirmektedirler.
  • Sonuç olarak, yetişmiş uzman kadroları ile sorun çözücü bir misyon yüklenmiş olan grubumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve teknolojinin en son olanaklarına sahip bir yapıda değerli kurumlara uzun yıllardır hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal Karma Grup'a aittir. Her hakkı saklıdır. © 2010